Hírek, aktualitások

2012. október 18.
PIT ülés. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: előterjesztés, emlékeztető, meghívó, szmsz, tájékoztató.
  2012. október 4.
Projekt Koordinációs Értekezlet. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: emlékeztető.
  2012. október 3.
  2012. október 1.
Projekt Koordinációs Értekezlet. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: emlékeztető, emlékeztető.
  2012. július 12.
Projekt Koordinációs Értekezlet. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: meghívó, emlékeztető, eredmények, feladatok.
  2011. július 5.
Félidős konferencia. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: program, KK1 előadás, KK2 előadás, KK3 előadás, KK4 előadás, vezetői előadás, stratégiai előadás.
  2012. március 8.
Projekt Koordinációs Értekezlet. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: meghívó, tájékoztató.
  2012. február 27.
PIT ülés. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: meghívó, tájékoztató.
  2012. január 30.
Innovációs Gépészeti Tervezés és Technológiák Disszeminációs Konferencia. Meghívó és program letölthető itt.

2011. december 1.
Stratégiai Tanácsadó Testület alakuló ülés.
Résztvevők: Prof. Dr. José Carlos Quadrado (Lisszabon,Portugália); Prof. Dr. Imre Horváth (Delft, Hollandia); Prof. Dr. Helmut Wolff (Berlin, Németország); Prof. Dr. Karol Florian (Kassa, Szlovákia); Prof. Dr. Eric Eddings (Salt Lake City, USA).

2011. november 24.
PIT ülés. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: meghívó, stratégia magyarul, stratégia angolul.
  2011. november 10.
PIT ülés. Letölthető kapcsolódó dokumentumok: meghívó, PIK, tájékoztató előadás.
  2011. október 25.
Előadás a SCOPUS-ról.
A TÁMOP-4.2.1.B – 10/2/KONV – 2010 – 0001 "A felsőoktatás minőségének javítása kiválósági központok fejlesztésére alapozva a Miskolci Egyetem stratégiai kutatási területein" projekt támogatásának is köszönhetően , az egyetemi hálózatról több, a Kiválósági Központok munkájához hasznos e-könyv és a Scopus adatbázis is elérhető. A csatolt meghívóban szereplő rendezvényen ezekről a korszerű lehetőségekről tájékoztatott az Elsevier cég képviselője.

2011. október 4.
A Projekt Koordinációs Értekezletre 2011. október 4-én 9:00 órakor került sor az Anyagtudományi Intézet Káldor Mihály Termében.
A tudományos eredmények hasznosítási terve stratégiai dokumentum tervezet a Miskolci Egyetem TÁMOP- 4.2.1.B-10/2-KONV jelű pályázatához című dokumentum letölthető itt.
A stratégia alkotás a projekt keretein belül című dokumentum letölthető itt.
Az emlékeztető letölthető itt.
A humán erőforrás stratégia letölthető itt.
K+F stratégia munkaanyagok áttekintése című dokumentum letölthető itt.
Tapasztalatok a projekt eddigi tevékenységéről című dokumentum letölthető itt.
Infratsruktúra fejlesztési stratégia című dokumentum letölthető itt.

2011. július 28.
2011. július 28-án tartottuk a 2. koordinációs értekezletet. Emlékeztető itt. Prezentáció letölthető itt.

2011. május 19.
2011. május 19-én tartottuk sajtótájékoztatóval egybekötött nyitórendezvényünket. Képek megtekinthetőek a médiatárban. Rendezvény forgatókönyve letöthető itt.

2011. április 22.
2011. április 22-én tartottuk az 1. koordinációs értekezletet. Emlékeztető letölthető itt.